TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.07.2022

Zniżka dla karnetowiczów w sklepie internetowym

Przed nami inauguracja sezonu 2022/23. Start rozgrywek nieodzownie łączy się z prezentacją nowych koszulek meczowych oraz nowości sklepowych. Tradycyjnie chcemy wyróżnić stałą zniżką do Oficjalnego Sklepu Arki Gdynia kibiców posiadających karnet

 

Posiadacze karnetów na obecny sezon już teraz mogą robić zakupy w Oficjalnym Sklepie Arki Gdynia na stadionie z 15% rabatem. Od niedzieli (10.07.2022r.) obowiązywał on będzie również w sklepie internetowym.


Jak skorzystać ze zniżki 15% dla karnetowicza?
Aby skorzystać ze zniżki w sklepie internetowym należy w ustawieniach konta biletowego zaznaczyć zgodę na newsletter. Osoby, które posiadają karnet i zaznaczą taką zgodę, otrzymają wiadomość mailową ze szczegółami dotyczącymi aktywacji stałej zniżki.

 

Już wkrótce do sprzedaży trafią nowe koszulki meczowe w wersji domowej, a karnetowicze będą mogli dokonać zakupu jako pierwsi. 

Cena dla karnetowicza: 199zł
Cena sklepowa: 239zł

 

 

W tym roku na koszulkach meczowych po raz pierwszy pojawiają się herby wykonane z termoplastycznego poliuretanu. To nowoczesna technologia, dzięki której wykonany element charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, uwzględnia nawet najmniejsze detale. 

 

Stosowana jest przez największe marki europejskie: Barcelonę, Real Madryt czy Chelsea. Przewagą takiego wykonania nad haftami jest fakt, że koszulka nie ściąga się wokół herbu, co znacznie poprawia estetykę koszulki. 

 

 

 

Zapraszamy na sklep.arka.gdynia.pl oraz do Oficjalnego Sklepu Arki Gdynia na stadionie w godzinach:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-15 


Udanych zakupów!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia