Adam Deja po czterech latach odchodzi z Arki

13 czerwca 2022

Adam Deja po czterech latach odchodzi z Arki

Po blisko czterech latach gdyńska przygoda Adama Dei dobiegła końca. Pomocnik nie przedłużył kończącego się właśnie kontraktu i w nowym sezonie nie będzie już występował w Arce.

Łącznie 111 występów, 13 goli 12 asyst - to bilans żółto-niebieskich dokonań Adama Dei, który swoją obecnością zdążył już przyzwyczaić do siebie kibiców Arki. Niestety, od nowego sezonu 28-latek nie będzie reprezentował środka pola naszego Klubu.

Adam Deja po czterech latach odchodzi z Arki-image

Adam Deja z pewnością zapadnie w pamięć gdyńskim kibicom. Jego atut w postaci silnego uderzenia z dystansu niejednokrotnie dał o sobie znać i wyrządził niejedną krzywdę rywalowi. Większość zapamięta jego trafienie z połowy boiska w Sosnowcu, gdzie uderzenie to dało żółto-niebieskim niezwykle cenny komplet punktów.

28-latek bardzo dobrze odnajdywał się w taktykach wszystkich szkoleniowców Arki, w większości przypadków był podstawowym elementem układanki, o czym świadczy liczba występów. Ostatni sezon to cztery zdobyte gole i sześć asyst.

Adam Deja po czterech latach odchodzi z Arki-image

Prowadzone były rozmowy z zawodnikiem na temat przedłużenia kontraktu, ale ostatecznie sam zainteresowany podjął decyzję o kontynuacji kariery w innym klubie.

Dziękujemy za wszystko! Trzymamy kciuki za dalszą karierę i do zobaczenia!

Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy