Mikołaj Łabojko wypożyczony do Odry Opole

15 czerwca 2022

Mikołaj Łabojko wypożyczony do Odry Opole

W przyszłym sezonie Mikołaj Łabojko będzie grał dla Odry Opole. Wypożyczenie potrwa do końca nadchodzących rozgrywek. Jednocześnie Klub przedłużył z zawodnikiem kontrakt do 30 czerwca 2025.

W pierwszym zespole Arki debiutował 8 listopada 2020 roku w meczu z Sandecją Nowy Sącz (5:1). Łącznie wystąpił w 11 meczach. Jesienią 2021 roku został wypożyczony do 2-ligowych Wigier Suwałki. Był to udany dla niego okres.

W lidze zagrał w 29 meczach, w których zdobył pięć bramek i zanotował pięć asyst. Do tego doszedł jeden występ w rozgrywkach Pucharu Polski przeciwko Legii Warszawa oraz barażowy półfinał o awans do I ligi z Motorem Lublin.

Życzymy udanych występów!

tr

Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy