TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.04.2022

Firma WERON partnerem Arki

Do grona naszym Partnerów dołącza firma WERON, działająca w zakresie medycyny sportowej, która w dzisiejszych czasach niezbędna jest w każdym profesjonalnym klubie sportowym. Firma działa w zakresie przede wszystkim suplementacji, ochrony zawodnika (ochraniacze i stabilizatory), rehabilitacji, regeneracji i odnowy biologicznej.


Ogromnie cieszę się z faktu zacieśnienia współpracy Weron z Arką Gdynia. To kolejny, po grupie TREFL i kilku innych, Trójmiejski klub, który obdarzył nas zaufaniem. Jestem dumny, że po siatkówce i koszykówce, możemy wspierać także piłkę nożną w tym rejonie. Wierzę, że dzięki najwyżej jakości suplementacji, regeneracji i rehabilitacji sportowej zawodnicy będą w pełnej dyspozycji i zawalczą o powrót do Ekstraklasy. Miejsce Arki jest zdecydowanie wśród najlepszych, na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Dlatego też już na etapie rozgrywek I ligi chcemy zapewnić komfort i wsparcie poprzez udostępnienie sprzętu do odnowy biologicznej.


Fizjoterapeuci Arki będą mogli korzystać z tych samych produktów i rozwiązań co Kluby Ekstraklasy, czy nasza I-sza Reprezentacja . Mam nadzieję, że nasza współpraca przyczyni się do poprawy wyników, co przełoży się na pozytywne emocje kibiców. Z ciekawością będę obserwował sportowe zmaganie Arkowców i na pewno będę chciał poczuć atmosferę Waszego stadionu. Wierzę że upragniony awans jest w zasięgu ręki  – powiedział Bartosz Weron, założyciel firmy WERON.

 

 MARKA:

 

Firma dostarcza najwyższej jakości suplementację dla sportowców marki NAMEDSPORT, która w głównej mierze kojarzona jest z kolarstwem (partner największych wyścigów – Tour de France, Giro d’Italia, La Vuelta). Suplementy NAMEDSPORT obecne są także w innych dyscyplinach, w tym w piłce nożnej. Marka zdobywa zaufanie coraz szerszemu gronu sportowców, klubów i federacji ze względu na czystość antydopingową i najwyższej jakości substraty. 

 

 

SUPLEMENTACJA:

 

WERON jest także dostawcą cieszącej się coraz większą popularnością naturalnej suplementacji dla sportowców. Mowa tutaj o suplementach z cierpkiej wiśni Cherry Active oraz shotach z buraka Beet It Sport, które coraz częściej widoczne są na boiskach, stadionach, w szatniach, czy na kortach tenisowych na całym świecie.

 

REGENERACJA:

 

Ważnym elementem oferty Weron jest również gama produktów związana z profesjonalną regeneracją, która w sporcie pełni kluczową rolę w dyspozycji zawodników.Główną rolę pełni w tym przypadku marka Therabody, która oferuje mobilne masażery do terapii perkusywnej Theragun oraz buty do terapii pneumatycznej RecoveryAir. Marka Therabody jest znana na całym świecie, a jej oficjalnymi partnerami są takie kluby jak PSG, Real Madryt, Bayern Monachium, a nawet Cristiano Ronaldo. 

 

 REHABILITACJA:

 

W zakresie rehabilitacji firma oferuje system Game Ready, działający na zasadzie jednoczesnej kompresji i krioterapii. System znacznie skraca czas powrotu do zdrowia po kontuzji i przebytych związanych z nią zabiegach. WERON jest również dystrybutorem wielu marek tapingu, w tym tapingu kinezjologicznego marek Sixtus Italia, Elyth, Cramer, KT Tape. 


– Chcemy wraz z Arką budować świadomość w dziedzinach profilaktyki kontuzji i regeneracji u młodych adeptów szkółek oraz ich opiekunów. Edukacja poprzez warsztaty z naszymi specjalistami ma na celu zbudowanie świadomości o znaczeniu suplementacji jako uzupełnieniu diety i minimalizowaniu ryzyka kontuzji – dodał Bartosz Weron.


W ofercie weron.pl znaleźć można wiele innych rozwiązań związanych z medycyną sportową, w tym systemy do zimnych kąpieli iCoolSport, ochraniacze i stabilizatory marek McDavid i Sixtus Italia, czy kremy i maści do masażu NAQI. 

 

PARTNERZY:

 

Firmie WERON na przestrzeni lat zaufało wiele klubów i sportowców w całej Polsce. Firma jest dostarczycielem suplementów i urządzeń do takich federacji jak PZPN, PZPS, PZKol oraz do klubów z wielu dyscyplin sportowych. W piłce nożnej klub jest oficjalnym partnerem m.in. Warty Poznań, Górnika Łęczna, Wisły Płock, Widzewa Łódź, czy Resovii Rzeszów. 

 


Dziękujemy za zaufanie!

 

#ArkaRazem!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia