TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.02.2022

Finisz zgrupowania w Kleszczowie

Zgrupowanie Arki w Kleszczowie na obiektach Solpark dobiegło końca. Ostatnim jego akcentem był wygrany 2:0 sobotni sparing z KKS Kalisz.

 

Po nim Arkowcy obrali azymut na Gdynię. Do poniedziałku będą mieli chwilę oddechu, a już od wtorku wejdą w okres przygotowań na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu.

 

Zachęcamy do obejrzenia materiałów z dwóch ostatnich dni pracy podczas zgrupowania.

 

 

 

 

Zobaczycie m.in. dobrą atmosferę, której nie brakuje mimo wykonywanej ciężkiej pracy, kto jest mistrzem ping-ponga, wspominki naszej młodzieży z wczesnego okresu gry w piłkę, posłuchacie o tęsknocie za rodziną oraz zobaczycie to, w jaki sposób obecność naszej kamery wpływa pozytywnie na skuteczność zawodników. 

 

Najbardziej doświadczony w naszej ekipie Marcus da Silva podsumował zgrupowanie:

 

Ciężko trenowaliśmy. To będzie tylko na naszą korzyść i oby przełożyć to później na ligę. Będziemy dawać z siebie wszystko. To jest ważny okres przygotowawczy. Było sporo pracy, dwa treningi dziennie i nie było czasu na tzw. "atmosferkę i luz". Każdy chciał się po treningach zregenerować i odpocząć. Zagramy jeszcze sparing z Kaliszem i wracamy do Gdyni. 

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/AGSW0012_3f3b374bb456df1f7a2f39af8479c8c9.jpg

 

II trener Tomasz Wolak dodał:

 

Parametry zawodników się poprawiły i sprawia to nam jako sztabowi i także im samym satysfakcję. Ważna była także praca indywidualna jaką zrobili od 27 grudnia do 12 stycznia. To było 10 jednostek i potem już ten etap mocnego okresu przygotowań z drużyną przyniósł efekty. To widać w testach, w ich samopoczuciu, w ich parametrach, które chcieliśmy poprawić, aby uniknęli kontuzji, a ich moc siłowa, szybkość, wytrzymałość wzrosły. Wtedy widzą sens tej pracy. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Oby to wszystko przełożyło się na boisko i na wyniki.

 

 

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/AGSW9376_ecc8ab02043284d1544f7f91533e888e.jpg

 

 

Naszą ekipę medialną na zgrupowaniu wspiera

 

Toyota Walder

 

Dziękujemy!

 

#ArkaRazem!

 tr

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia