TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.02.2022

Zniżka dla karnetowiczów w sklepie internetowym

Za nami pierwsze dni funkcjonowania Oficjalnego Sklepu Internetowego Arki Gdynia. Jak wrażenia? Jesteście już po pierwszych zakupach? Jeśli nie, to spróbujemy Was do nich zachęcić. Stała zniżka na wszystko musi brzmieć dobrze. A zatem… czas uzupełnić koszyk!

 

Oficjalny Sklep Internetowy Arki Gdynia dopiero co przyszedł na świat. Mamy nadzieję, że będzie znakomicie się rozwijał i rósł jak na drożdżach! Jednak, by dobrze o niego zadbać, przede wszystkim musimy zadbać o naszych kibiców.

 

Do końca środy 2 lutego obowiązuje rabat na start -20% na wszystko i dla wszystkich. Kod potrzebny do zrealizowania zniżki to START20.

Stała zniżka dla karnetowiczów na zakupy w sklepie internetowym.
Chcąc wyróżnić tych najbardziej oddanych kibiców żółto-niebieskich już od 3 lutego uruchamiamy stałą zniżkę dla karnetowiczów! Posiadacze karnetów na obecny sezon już teraz mogą robić zakupy w Oficjalnym Sklepie Arki Gdynia na stadionie z 15% rabatem, który od 3 lutego obowiązywał będzie również w sklepie internetowym! 

Aby skorzystać ze zniżki należy zaznaczyć w ustawieniach konta biletowego zgodę na newsletter.

Osoby, które posiadają karnet i zaznaczą taką zgodę, otrzymają wiadomość mailową ze szczegółami dotyczącymi aktywacji stałej zniżki.

Udanych zakupów!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia