15.11.2021

Grali wypożyczeni

Kolejne mecze ligowe rozegrali zawodnicy wypożyczeni z Arki do klubów 2 i 3 ligi.

-  W eWinner 2. lidze rozegrana została 17. kolejka spotkań, kończąca pierwszą rundę rozgrywek. W tym roku zaplanowano jeszcze 3 kolejki z rundy rewanżowej.

•  Mikołaj Łabojko (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 1:3 meczu wyjazdowym z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

• Jakub Wilczyński (Hutnik Kraków) - 63 minuty (zmiana) w wygranym 2:0 meczu na własnym boisku z Ruchem Chorzów

- W 3. lidze (grupa II) także rozegrano 17. kolejkę spotkań, ostatnią w rundzie jesiennej. W tym roku zespoły rozegrają jeszcze jedną serię spotkań z rundy rewanżowej.

• Szymon Nowicki (GKS Przodkowo) - 90 minut i bramka w zremisowanym 1:1 meczu na własnym boisku z KP Starogard Gdański

• Kacper Tomczak (GKS Przodkowo) - 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu na własnym boisku z KP Starogard Gdański

• Fabian Lengiewicz (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 0:0 meczu wyjazdowym z Jarotą Jarocin

• Damian Lisiecki (Bałtyk Gdynia) - wejście w 77 minucie w zremisowanym 0:0 meczu wyjazdowym z Jarotą Jarocin