TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka LinkedIn pfr Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

22.07.2021

Akcja 3+1 - zgarnij darmowy karnet!

W tym tygodniu ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2021/2022. Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w akcji "3+1", w której zgarnąć możecie darmowe karnety na spotkania żółto-niebieskich. Zaproś do zakupu 3 nowe osoby, które nie posiadały całorocznej wejściówki w sezonie 19/20 oraz 20/21 i “zaszczep” w nich Arkowca, a za swój karnet dostaniesz zwrot pieniędzy!


Akcja 3+1 - zgarnij darmowy karnet!

Zaproś do zakupu karnetu 3 nowe osoby, które nie posiadały karnetu w sezonie 19/20 oraz 20/21 i “zaszczep” w nich Arkowca, a za swój karnet dostaniesz zwrot pieniędzy.

Co należy zrobić aby zgarnąć karnet?

Osoby, które dzięki Tobie zdecydowały się na zakup karnetu w sezonie 2021/22 w celu potwierdzenia powinny wpisać Twój adres mailowy jako osoby polecającej podczas zakupu karnetu. Poniżej zaznaczyliśmy pole dla "polecającego".


Tutaj należy podać adres mail osoby polecającej

Po odnotowaniu w systemie 3 trzech takich wskazań otrzymasz od nas wiadomość, w której poinformujemy Cię o szczegółach dotyczących zwrotu za Twój karnet!

 

Sprzedaż karnetów na sezon 2021/22 

 

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony