TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.07.2021

Hermes asystentem trenera Arki Gdynia

Hermes Neves Soares asystentem trenera Arki Gdynia. Umowa została zawarta do 30 czerwca 2023 roku.

 

Urodzony w Sao Paulo 19 września 1974 roku Brazylijczyk z polskim paszportem ostatnio pracował w Jagiellonii Białystok jako trener zespołu rocznika 2005 w miejscowej Akademii, z którym awansował do rozgrywek centralnych CLJ U17. W samej Akademii pracował z młodzieżą 3,5 roku.

 

Warsztat trenerski szkolił w Zawiszy Bydgoszcz, będąc drugim trenerem pierwszego zespołu, gdy ten występował przez jeden sezon w ekstraklasie. Potem trafił do Chojniczanki Chojnice, w której pracował przez półtora roku jako asystent Macieja Bartoszka, a następnie jako tymczasowy I trener. Następnie przeszedł do Jagiellonii.

 

Przed pracą trenerską Hermes był zawodnikiem Widzewa Łódź, Jagiellonii Białystok, Polonii Bytom, Zawiszy Bydgoszcz oraz Korony Kielce.

 

W barwach Jagiellonii rozegrał cztery sezony (2008-2012), zdobywając z nią Puchar (2009/10) i Superpuchar Polski (2010). Z Zawiszą zdobył Puchar Polski w sezonie 2013/14. W polskiej Ekstraklasie rozegrał 206 spotkań.

 

 

 

Witamy na pokładzie Arki i życzymy owocnej pracy!

***

Ze sztabu I zespołu odszedł z kolei trener przygotowania motorycznego i diagnostyki Dawid Musiał.

 

Dziękujemy i życzymy powodzenia w nowym Klubie.

 

 tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia