TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka LinkedIn pfr Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

01.07.2021

Hermes asystentem trenera Arki Gdynia

Hermes Neves Soares asystentem trenera Arki Gdynia. Umowa została zawarta do 30 czerwca 2023 roku.

 

Urodzony w Sao Paulo 19 września 1974 roku Brazylijczyk z polskim paszportem ostatnio pracował w Jagiellonii Białystok jako trener zespołu rocznika 2005 w miejscowej Akademii, z którym awansował do rozgrywek centralnych CLJ U17. W samej Akademii pracował z młodzieżą 3,5 roku.

 

Warsztat trenerski szkolił w Zawiszy Bydgoszcz, będąc drugim trenerem pierwszego zespołu, gdy ten występował przez jeden sezon w ekstraklasie. Potem trafił do Chojniczanki Chojnice, w której pracował przez półtora roku jako asystent Macieja Bartoszka, a następnie jako tymczasowy I trener. Następnie przeszedł do Jagiellonii.

 

Przed pracą trenerską Hermes był zawodnikiem Widzewa Łódź, Jagiellonii Białystok, Polonii Bytom, Zawiszy Bydgoszcz oraz Korony Kielce.

 

W barwach Jagiellonii rozegrał cztery sezony (2008-2012), zdobywając z nią Puchar (2009/10) i Superpuchar Polski (2010). Z Zawiszą zdobył Puchar Polski w sezonie 2013/14. W polskiej Ekstraklasie rozegrał 206 spotkań.

 

 

 

Witamy na pokładzie Arki i życzymy owocnej pracy!

***

Ze sztabu I zespołu odszedł z kolei trener przygotowania motorycznego i diagnostyki Dawid Musiał.

 

Dziękujemy i życzymy powodzenia w nowym Klubie.

 

 tr
Poprzedni Następny

Mapa Strony