19.04.2021

Grali wypożyczeni

Kolejne mecze rozegrali zawodnicy wypożyczeni do klubów z 2. i 3. ligi. Dawid Blok zaliczył zwycięskie trafienie!

W 2. lidze drużyny rozegrały mecze w ramach 27. i 28. kolejki.

• Michał Molenda (KKS Kalisz) - po 90 minut w meczach z Bytovią Bytów (wygrana 3:2) oraz Chojniczanką Chojnice (porażka 0:2)

• Łukasz Soszyński (Sokół Ostróda- 54 min. w wygranym meczu ze Skrą Częstochowa i 90 min. w przegranym meczu z Garbarnią Kraków (1:2, żółta kartka)

W 3. lidze rozegrano kolejne serie spotkań po podziale na grupę mistrzowską i spadkową.

• Mateusz Zbiranek (Pomorzanin Toruń) - 90 minut w przegranym 0:1 meczu z Flotą Świnoujście

• Szymon Nowicki (Bałtyk Gdynia) - 90 minut przegranym 0:2 spotkaniu z Elaną Toruń

• Fabian Lengiewicz (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w przegranym 0:2 spotkaniu z Elaną Toruń

• Norbert Hołtyn (Gryf Wejherowo) - 54 minuty w wygranym 1:0 meczu z Jarotą Jarocin, żółta kartka w 28 min.

• Dawid Blok (Gryf Wejherowo) - 90 minut w meczu Jarotą Jarocin. W 59 min. zdobył jedynego gola tego meczu (wygrana 1:0)

• Kacper Wiśniewski (Gryf Wejherowo) - 90 minut w wygranym 1:0 meczu z Jarotą Jarocin