TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.12.2020

Piłkarze po meczu z Koroną Kielce

Arka wygrała spotkanie z Koroną Kielce 1:0. Decydującą bramkę w tym spotkaniu zdobył Michał Marcjanik, dla którego była to pierwsza bramka po powrocie do Arki po niemal 3 latach.

 

Grzegorz Szymusik:

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Szymusik_f477cf16ed54d300fadd34868cefec9d.jpg

Na pewno dla nas ten wynik nie jest satysfakcjonujący. Chcieliśmy wywieźć trzy punkty, niestety się nie udało. Robiliśmy wszystko żeby wygrać, kreowaliśmy swoje akcje. Można powiedzieć, że zabrakło nam z przodu wykończenia akcji. Do 16 metra od bramki przeciwnika było dobrze, gdy byliśmy w polu karnym to zabrakło nam zdecydowania żeby „wejść” na tą piłkę i uderzyć. Można powiedzieć, dać się pomylić bramkarzowi.

 

Michał Marcjanik:


 

 

Fajnie, że udało się dzisiaj strzelić bramkę po stałym fragmencie. Dużo pracujemy nad tym elementem gry na treningach.  Brakowało gdzieś tych bramek, a dzisiaj co prawda po rzucie z autu, ale cieszymy się ze zdobytej bramki i tego że udało się wygrać mecz.

 

Cieszę się, że ta bramka dała nam dzisiaj trzy punkty. Szkoda może tych sytuacji, które mieliśmy, żeby podwyższyć wynik spotkania. Koniec końców cieszymy się ze zwycięstwa.

 

Ta cała sytuacja z wczoraj miała na nas niewielki wpływ, bo to nie zależało od nas. Stan boiska był taki, że nie dało się grać. Byliśmy cały czas przygotowani na to, że będziemy grać dzisiaj.

 

notował: Sebastian Jędrzejewski 

 


 SPONSOR MECZU Z KORONĄ KIELCE

 

img

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia