TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.11.2020

Grali wypożyczeni: 4 występy Arkowców

Po liczbie występów piłkarzy wypożyczonych z Arki widać powoli zbliżającą się na niższych poziomach rozgrywek piłkarską zimę. Czterem z naszych zawodników nie przeszkodziło to jednak zaprezentować swoje umiejętności w ostatnim tygodniu.
 
2. liga 
 
  • W Elblągu Olimpia podejmowała Błękitnych. W tym spotkaniu mogło dojść do bratobójczego pojedynku pomiędzy Michałem Bednarskim i Oskarem Rykiem. Na boisku zaprezentował się jednak tylko drugi z nich występujący w drużynie przyjezdnych. Gospodarze wygrali to spotkanie 4:2, a Ryk pojawił się w 59 min. meczu.

    Piłkarze na tym poziomie rozgrywek planowo rozegrają w tym roku jeszcze 3 spotkania.

3. liga
 
Co prawda trzecia liga zakończyła oficjalnie zmagania, ale niektóre zespoły odrabiały w ostatnim czasie piłkarskie zaległości.
 
  • Szymon Nowicki i Fabian Lengiewicz rozegrali całe 90 min. zremisowanego w Gdyni meczu ze Świtem Skolwin. Drugi z wymienionych piłkarzy w 60 min. obejrzał żółty kartonik. Formalnie to zaległe spotkanie 15. kolejki zakończyło piłkarską jesień w Gdyni. Bałtyk zakończył ją na 6. miejscu w tabeli.
 
  • W zaległym spotkaniu 17. kolejki wystąpiły przeciwko sobie KP Starogard Gdański i Pomorzanin Toruń. Tu również mogło dojść, ale nie doszło do rywalizacji piłkarzy wypożyczonych z Arki. W sobotę w barwach Pomorzanina całe spotkanie rozegrał Mateusz Zbiranek. Piłkarze ze Starogardu Gdańskiego wygrali to spotkanie 1:0 i zajmują 5. miejsce w tabeli. Torunianie zajmują 17. pozycję. Zbiranek będzie miał jeszcze szansę występu 6 grudnia, kiedy to Pomorzanin rozegra na wyjeździe zaległe spotkanie ze Świtem Skolwin.

MUPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia