TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.11.2020

Piłkarze po meczu Arka - GKS Bełchatów

Arka przegrała u siebie w GKS- em Bełchatów 1:2. Dla gości było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Dwa gole dla podopiecznych Marcina Węglewskiego zdobył Przemysław Zdybowicz.

 

 

 

Przemysław Zdybowicz:

 

Nie był to dla nas łatwy mecz. W przeciągu bodajże 6 dni zagraliśmy 3 spotkania, które kosztowały nas wiele zdrowia. Jesteśmy zadowoleni, że dziś to co sobie założyliśmy przede meczem zrealizowaliśmy. Byliśmy skuteczni. Szkoda tej straconej jednej bramki, bo passa bez straty gola byłaby kontynuowana. Trenujemy dalej i walczymy o trzy punkty.

 

Czekaliśmy bardzo długo na bramki w meczach wyjazdowych. Cieszymy się, że odblokowaliśmy się tutaj, mamy trzy punkty i skupiamy się na następnym meczu.

 

Adam Marciniak:

 

Nie ma co się rozgadywać, wszystko było widać na boisku. Zagraliśmy fatalne spotkanie i tyle, nie ma co się nad tym rozwodzić i ubierać to w piękne słowa, bo nie o to tu chodzi. Musimy się obudzić, bo to jest ostatni dzwonek ...i w zasadzie to wszystko.

 

Coś w tym jest, że któryś raz zaczynamy mecz niemrawo, z czegoś to wynika. Nie potrafimy od pierwszej minuty grać z zębem, tak jak należy. Bełchatów wykorzystał to nasze niezdecydowanie, ten brak agresji. Zanim się obudziliśmy było już 0:2.

 

Sebastian Jędrzejewski , Arka.TV

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia