TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.03.2021

WIELKIE możliwości z Arką Gdynia!

Wprowadzone obostrzenia wynikające z ogólnoświatowej epidemii spowodowały zmiany w formule przebiegu meczów piłkarskich, wymuszając organizację ich bez udziału publiczności. To co może wydawać się ograniczeniem, Klub zawsze wbrew niekorzystnym okolicznościom przekuwa w szansę.
 
 
 
Mimo braku kibiców na trybunach, Klub nigdy nie traci z nimi kontaktu. Są z nami zarówno śledząc transmisję meczu w TV, jak i codziennie śledząc bieżące życie Klubu w formie online. Mając tego świadomość opracowaliśmy unikatowe propozycje, które pozwolą na skuteczną komunikację z odbiorcami poprzez ekspozycję reklamową w niespotykanym dotąd formacie oraz atrakcyjne działania w klubowych kanałach online. Pragniemy zaprezentować Państwu pakiet "WIELKICH możliwości z Arką".
 
  

Lojalność i zaangażowanie w życie klubu naszych sympatyków gwarantuje zasięg i skuteczność. Płynące z tego korzyści będą nieocenione - to niepowtarzalna okazja, aby zaprezentować swoją markę w tak szerokim spektrum działań, w tak trudnym momencie dla nas wszystkich.
 
 
 

 
 

Firmy zainteresowane promocją podczas najbliższych spotkań, prosimy o kontakt na adres biznes@arka.gdynia.pl


Zapraszamy do współpracy! 

#ArkaRazem  
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia