

24 sierpnia 2020
Czas na premierę ligową
Arkowcy po wyjazdowej pucharowej premierze w Pucharze Polski szykują się do premiery ligowej. Odbędzie się ona także na wyjeździe.
Ostatecznie pojedynek z GKS 1962 Jastrzębie rozegrany zostanie w Wodzisławiu Śląskim na stadionie Odry w piątek o godzinie 17.00.

Tym razem nas zawodnicy mają krótki mikrocykl przygotowawczy w stosunku do poprzedniego. Już w czwartek wyjadą na południe.

Dzisiaj zawodnicy mieli trening w dwóch grupach.

Pierwsza tych grających w pełnym wymiarze miała regenerację na boisku oraz w siłowni.

Druga grupa miała trening wyrównawczy na bocznym boisku.

Jednym z elementów były małe gry.
