TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.06.2020

Piłkarze po meczu z Wisłą Kraków

Arka na zakończenie rundy zasadniczej zremisowała dzisiaj bezbramkowo z Wisłą Kraków 0:0. Teraz przed nami 7 spotkań w rundzie finałowej. Zaczniemy meczem w Płocku z Wisłą.

 

Mateusz Młyński:

 

Plusem jest to, że udało się zachować czyste konto. Chcieliśmy strzelić bramkę i wygrać to spotkanie, ale niestety nie udało się. Trzeba szanować ten jeden punkt. Czekamy na kolejne spotkanie i mam nadzieję, że tym razem wygramy.

 

Wisła nas nie zaskoczyła, to my powinniśmy zachować więcej spokoju przy rozgrywaniu piłki. Zabrakło nam przytrzymania piłki. Myślę, że jeżeli będziemy walczyć o każdy centymetr boiska w kolejnych spotkaniach to ostatecznie skończy się to dla nas dobrze.

 

Luka Marić:

 

Niestety nie wygraliśmy tego bardzo ważnego dla nas meczu. Musimy teraz patrzeć na to co przed nami i walczyć w każdym z tych które rozegramy.

 

Daliśmy wszystko od siebie, czasami jednak to nie wystarcza. Musimy przeanalizować ten mecz, co nie było dobre i wyciągnąć wnioski na następny mecz. Niezależnie od tego z kim będziemy grali u siebie, a z kim na wyjeździe musimy wygrywać i zdobywać po 3 punkty.

 

Adam Danch:

 

Jeżeli chodzi o dzisiejszy mecz to wiadomo, był to trudny rywal bo bezpośredni przeciwnik w walce o utrzymanie. Zdobyliśmy punkt, nie przegraliśmy i dalej jesteśmy w grze. Zostało 7 meczów, 21 punktów do zdobycia. Wierzymy ciągle w utrzymanie.

 

To, że z bezpośrednimi rywalami w walce o utrzymanie zagramy na wyjeździe nie ma znaczenia. Jedziemy tak jak do każdego rywala, musimy punktować.

 

Sebastian Jędrzejewski

SPONSOR MECZU Z WISŁĄ KRAKÓW
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia