TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.01.2020

Zyskajmy razem! Rusza program partnerski PKO Banku Polskiego!

Mamy przyjemność poinformować o rozpoczęciu Programu Partnerskiego między Arką Gdynia, a PKO Bankiem Polskim - partnerem tytularnym Ekstraklasy będącym jednocześnie Oficjalnym Bankiem Ekstraklasy. Ten pionierski projekt otwiera nowe możliwości, dzięki którym Nasz Klub zyska dodatkowe środki finansowe na dalszy rozwój, w tym piłki młodzieżowej. 

Włączając aktywnie i angażując w inicjatywę Was – kibiców klub będzie mógł np. wymienić murawę na boiskach treningowych albo wesprzeć rozwój infrastruktury akademii albo zakupić autokar do przewożenia najmłodszych roczników na treningi i spotkania. W ramach trzyletniego Programu Partnerskiego do ekstraklasowych klubów może trafić strumień nawet 60 milionów złotych.

Pieniądze pozyskamy, w zamian za Waszą aktywność i otwierane za pośrednictwem strony klubowej oraz portali społecznościowych bankowe rachunki, pożyczki i kredyty.

 

UWAGA! Zyskamy jako Klub tylko wtedy, gdy kliknięcie w reklamę danego produktu bankowego na naszej klubowej stronie
 lub klubowych mediach społecznościowych i skorzystacie z oferty PKO Banku Polskiego spełniając warunki promocji zawarte w regulaminie promocji!

 
Podkreślamy, że wsparcie klubu oraz korzyść dla kibica zostanie naliczona wyłącznie w przypadku internetowego zakupu produktów.

 
 


Dodatkowo zyskacie również Wy!

 

Za każdy założony nowy produkt zgodnie z regulaminem promocji możecie otrzymać voucher do wydania w sklepie kibica lub na zakup biletu/karnetu - od 50 zł za aktywne konto, 200 zł za udzieloną pożyczkę i aż do 600 zł za uruchomiony kredyt hipoteczny!

 


Sprawdź jak łatwo założyć rachunek w PKO Banku Polskim
z Oficjalną Kartą Ekstraklasy z herbem Arki Gdynia!

Kliknij w wybrany produkt PKO Banku Polskiego! 
 

Kibice i klienci PKO Banku Polskiego będą na bieżąco informowani o zaawansowaniu i rozwoju Programu Partnerskiego. Od teraz każdy kibic indywidualnie będzie mógł włączyć się jeszcze aktywniej we wspieranie naszego Klubu!
Arka Razem!
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia