TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.11.2019

Trener Bartosz Zawidzki na stażu szkoleniowym w reprezentacji Polski kobiet

W dniach 4-6. listopada 2019 r. drugi trener zespołu juniorów młodszych Arki oraz psycholog grup młodzieżowych Bartosz Zawidzki przebywał w Warszawie na konsultacji selekcyjnej kadry Polski kobiet do lat 19.

 

Podczas zgrupowania drużyny prowadzonej przez trenerkę Ninę Patalon Bartosz miał możliwość zapoznania się z zasadami funkcjonowania reprezentacji od strony szkoleniowo-organizacyjnej, a także przeprowadził warsztat z zakresu treningu mentalnego i team-buildingu. 

 

Kolejnym niezwykle wartościowym doświadczeniem był aktywny udział przy przeprowadzeniu obserwacji meczowo-treningowej oraz pomoc w prowadzeniu jednej z jednostek treningowych. Podsumowaniem wyjazdu było szkolenie dotyczące skautingu oraz selekcji z udziałem zespołu skautów PZPN.
 
Trener Bartosz Zawidzki podsumował w kilku zdaniach swój pobyt na zgrupowaniu kadry U19 w Warszawie:

 

- Chciałbym bardzo podziękować trenerce Ninie Patalon za zaproszenie na zgrupowanie i możliwość podpatrywania jej modelu pracy. Staż u tak doświadczonego i wybitnego szkoleniowca wzbogacił nie tylko mój warsztat merytoryczny w obszarze techniczno-taktycznym, a także w obszarze mentalnym, jeśli chodzi o pracę w sztabie trenerskim i management.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia