Grali wypożyczeni

1 września 2019

Grali wypożyczeni

Na boiskach 2. i 3. ligi kolejne mecze rozegrali zawodnicy wypożyczeni z Arki. Przedstawiamy krótkie podsumowanie ich występów.

2. liga

Oskar Ryk (Olimpia Elbląg) zagrał pełne 90 minut w meczu z Resovią. Olimpia wygrała na wyjeździe z wiceliderem 1:0 i było to jej trzecie zwycięstwo w sezonie.

Grali wypożyczeni-image

Oskar Ryk

W bezpośrednim meczu zmierzyły się w niedzielę Gryf Wejherowo i Bytovia Bytów. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a na murawie pojawiło się trzech zawodników wypożyczonych z naszego klubu. Maksymilian Hebel oraz Mariusz Sławek (obaj Gryf Wejherowo) rozegrali po 90 minut. Hebel otrzymał także żółtą kartkę.

Grali wypożyczeni-image

Maksymilian Hebel

Grali wypożyczeni-image

Mariusz Sławek

Z kolei Norbert Hołtyn (Bytovia Bytów) grał w tym meczu do 76 minuty, w której zmienił go Jakub Janik.

Grali wypożyczeni-image

Norbert Hołtyn

3. liga

Grali wypożyczeni-image

Mateusz Gułajski

Krzysztof Krakowiak (KP Starogard) pojawił się na boisku w 74 min. tego spotkania zmieniając Pawła Kowalczyka.

Grali wypożyczeni-image

Krzysztof Krakowiak

Kolejne mecze naszych wypożyczonych zawodników już w przyszły weekend. Trzymamy kciuki za udane występy.

Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy