24.08.2019

Statystyka meczu Cracovia- Arka Gdynia

Arce na boisku Cracovii nie było w historii łatwo i tak niestety było i  tym razem.

Do przerwy nasz zespół stracił dwie bramki. Kontrowersyjny był rzut karny w końcówce pierwszej części. Uderzenie rywala wyczuł Pavels Steinbors, ale niestety nie zatrzymał piłki.

Gospodarze zdobyli dwie bramki po oddaniu 5 celnych strzałów, a nasz zespół uderzał raz celnie.

W drugiej połowie kapitalną okazję na bramkę kontaktową miał Fabian Serrarens, niestety nie trafił nawet w bramkę...

Gospodarze dobili Arkę w doliczonym czasie gry na 3:0. Honorową bramkę zdążył jednak zdobyć Davit  Skhirtladze. Dla niego to pierwsze trafienie w żółto-niebieskich barwach.

150 mecz w barwach Arki rozegrał Rafał Siemaszko.

Kolejne spotkanie już w piątek z Górnikiem Zabrze w Gdyni. Wygrana to już konieczność.

W Arce najwięcej przebiegł Frederik Helstrup (11,13 km).

Najszybszy był Michael Olczyk (32,08 km/h) i także on wykonał najwięcej sprintów (14).

Najwyższy Instat Index: Davit  Skhirtladze (330).