19.08.2019

Grali wypożyczeni

W minionym tygodniu na boiskach 2 i 3. ligi oglądaliśmy grę zawodników wypożyczonych z Arki. Przedstawiamy krótkie podsumowanie ich występów.

2. liga

Norbert Hołtyn (Bytovia Bytów) grał do 73 min. (zmiana) w wygranym 4:1 meczu ze Stalą Stalowa Wola. Nasz zawodnik w 22 min. gry wpisał się na listę strzelców i było to jego drugie trafienie w sezonie.

Znalezione obrazy dla zapytania norbert hołtyn
Norbert Hołtyn

Oskar Ryk (Olimpia Elbląg) rozegrał 45 minut (zmiana w przerwie) w zremisowanym przez swój zespół meczu z Widzewem Łódź. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Oskar Ryk
Oskar Ryk

W przegranym przez Gryf Wejherowo 0:3 meczu z Resovią na boisku pojawiło się trzech zawodników wypożyczonych z Arki. W barwach zespołu z Wejherowa zagrali Maksymilian Hebel, Mariusz Sławek i Jakub Pek.

Maksymilian Hebel grał do 73 min., w której zmienił go były zawodnik drugiego zespołu i juniorów Arki - Oskar Sikorski.

Maksymilian Hebel

Mariusz Sławek rozegrał pełne 90 minut na pozycji lewego obrońcy.

Mariusz Sławek

Jakub Pek pojawił się na boisku od początku drugiej połowy i rozegrał 45 minut. Nasz zawodnik w przerwie zmienił Macieja Prusinowskiego.

Znalezione obrazy dla zapytania jakub pek

Jakub Pek

Po 4. kolejkach Bytovia zajmuje 3. miejsce w tabeli (9 pkt.), Olimpia Elbląg jest 6. (8 pkt.), a Gryf 17. (1 pkt.)

3. liga

W 3. lidze w tym tygodniu rozegrane zostały dwie serie spotkań.

Krzysztof Krakowiak (KP Starogard Gdański) wystąpił w dwóch meczach swojego zespołu - u siebie z Kotwicą Kołobrzeg i na wyjeździe z Jarotą Jarocin. W pierwszym z nich, zakończonym zwycięstwem KP Starogard 2:0, wyszedł w pierwszym składzie i otrzymał w doliczonym czasie gry czerwoną kartkę (za dwie żółte). Z kolei w starciu z Jarotą rozegrał pełne 90 minut, a mecz zakończył się porażką jego zespołu 0:1.

Krzysztof Krakowiak

Mateusz Gułajski (Bałtyk Gdynia) zadebiutował w niedzielę w nowym zespole w starciu z KKS-em Kalisz. Rozegrał 90 minut i miał udział w akcji, po której padła jedyna bramka dla jego drużyny. Goście z Kalisza trafili jednak tego dnia dwukrotnie i wygrali cały mecz 2:1.

Mateusz Gułajski

W następny weekend czekamy na kolejne występy naszych piłkarzy wypożyczonych z naszego klubu. Trzymamy kciuki za ich dobrą grę i minuty spędzone na boisku!