TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.08.2019

Trenerze - jesteśmy z Tobą! Arka Razem!

Wraz z drugą kolejką PKO Ekstraklasy, także do naszego Klubu dotarła smutna wiadomość o decyzji byłego szkoleniowca żółto-niebieskich - Leszka Ojrzyńskiego. Trener zakończył współpracę z Wisłą Płock ze względu na problemy rodzinne. Teraz przed nim najważniejszy mecz w jego karierze. Wielokrotnie Arkowcy pokazywali charakter oraz ogromną ambicję w myśl hasła #ArkaRazem - tym razem nie może być inaczej.
W ramach żółto - niebieskiego wsparcia zachęcamy do wpisywania komentarzy z wyrazami wsparcia dla trenera Ojrzyńskiego i jego rodziny. Pod postami na klubowych social mediach - Facebook.com/ArkaGdyniaSSA oraz Twitter.com/ArkaGdyniaSSA czekamy na Wasze słowa wsparcia skierowane do trenera. Wszystkie komentarze przekażemy trenerowi, który dwukrotnie meldował się w finale Pucharu Polski wraz z Arką. Komentarze i posty na Waszych kanałach social media oznaczajcie hashtagami #LeszekJestesmyzToba oraz #ArkaRazem
 
 


Przed spotkaniem z Koroną Kielce zbierać będziemy również wszystkie listy od kibiców napisane w tradycyjny sposób. Wolontariuszki ubrane w klubowe szale, będą zbierać od Was wszystkie wyrazy wsparcia, które również przekażemy. Znajdziecie je od godziny 16:30, aż do pierwszego gwizdka, przed Stadionem Miejskim (ul. Stryjska oraz ul. Olimpijska).
 


#ArkaRazem to więcej niż hasztag. TRZYMAMY KCIUKI TRENERZE! Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia