
8 lipca 2019
Drugi tydzień w Gniewinie. We wtorek sparing z Olimpią Elbląg
Po niedzielnej prezentacji na którą nasz zespół przyjechał z Gniewina i wrócił późnym wieczorem, dzisiaj nie było dyspensy i trenerzy zarządzili dwa treningi.
Do południa podczas pierwszych zajęć drużyna pracowała w hali nad siłą dynamiczną.

Drugie popołudniowe zajęcia, były zdominowane przez doskonalenie taktyki gry w defensywie.
Jutro o godz. 11.00 na Arenie Mistrzów Hotelu Mistral Sport nasz zespół rozegra kolejny sparing.
Tym razem naszym przeciwnikiem będzie Olimpia Elbląg. Transmisję przeprowadzi nasza telewizja klubowa Arka.TV.
tr
JEDENASTKA 90-LECIA
ABY ODDAĆ GŁOSY KLIKNIJ W GRAFIKĘ!

