TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.06.2019

Sobotę spędź z nami i wspieraj Hospicjum!

Arkowcy dzisiaj rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Już 22 czerwca zobaczymy w akcji podopiecznych trenera Jacka Zielińskiego dwukrotnie. O godz. 11.00 odbędzie się mecz z Elaną Toruń, a o godz. 14.00 spotkanie z KTS Weszło. Mecze odbędą się na bocznym boisku Gdyńskiego Centrum Sportu.

 

To drugie spotkanie będzie miało dodatkowy cel charytatywny!

 

Będzie okazja do wsparcia Hospicjum dziecięcego w Gdyni – Bursztynowa Przystań!

 

Zapraszamy do wsparcia poprzez przekazanie datków oraz udział w konkursach.

 

Czekać będą na Was zabawy dla dzieci, gastronomia i konkursy oraz licytacje!

 

Do wylicytowania będą m.in. koszulki:

 

  • Marko Vejinovica,
  • Luki Zarandii z podpisami całego zespołu
  • piłka 90-lecia z autografem trenera Jacka Zielińskiego.

Ceny wywoławcze to 500 pln.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/pilka_cb15b6824d013ce84d5aa1e1a0aa5ccb.jpg

Jeden z kibiców zadeklarował także, że za każdą bramkę strzeloną przez Arkę funduje 100zł, ale łącznie nie mniej niż 1000 pln!

Zapraszamy Was do wsparcia i licznej obecności.

 

Założycielem zespołu jest twórca portalu Weszlo.com, znany dziennikarz Krzysztof Stanowski, który zadeklarował już wpłatę 5000 pln na rzecz Hospicjum!

 

Każdy może przekazać swój datek  poprzez Fundację Siepomaga!

 

Niedawno drużyna dobrze się bawiąc gra w piłkę, wygrała B klasę z bilansem 18 wygranych i 2 remisów. Bilans bramkowy: 94-19.  Menadżerem drużyny jest były reprezentant Polski Wojciech Kowalczyk. 

  

Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca w Gdyni od 32 lat niesie pomoc i otacza opieką swoich podopiecznych i ich rodziny z Gdyni, Rumi i okolic. W ciągu ćwierć wieku gdyńska placówka rozszerzała swoją działalność pomagając odejść w spokoju, bez bólu i osamotnienia swoim podopiecznym.

 

Działalność prowadzona jest poprzez Hospicja Stacjonarne dla dorosłych i dzieci, Hospicjum Domowe dla dorosłych i dzieci, Poradnię Opieki Paliatywnej, Hospicjum Perinatalne, Ośrodek Opieki nad Osieroconymi, Wypożyczalnię Sprzętu Medycznego oraz Ośrodek Wolontariatu.

 

Dzięki pracy i ofiarności wielu osób w 2013 roku została ukończona budowa pierwszego w regionie Domu Hospicyjnego dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”. Od lipca 2014 objęliśmy opieką hospicjum domowego dzieci z województwa pomorskiego. Pod naszą opieką jest aktualnie 50 małych podopiecznych w tym 30 dzieci to hospicjum domowe.

 

W 2015 roku zmodernizowano dom hospicyjny dla dorosłych w którym obecnie zamieszkuje 27 chorych.

 

ZAPRASZAMY! 

 

#ArkaRazem!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia