Zaległe mecze wypożyczonych

4 kwietnia 2019

Zaległe mecze wypożyczonych

Wczoraj zaległe mecze z 25. kolejki rozgrywali pierwszoligowcy. Szansę występu otrzymało trzech zawodników wypożyczonych z Arki.

W pierwszym składzie Chrobrego Głogów na mecz z Odrą Opole wybiegli środkowy obrońca Oskar Repka i skrzydłowy Jakub Bach. Repka rozegrał całe spotkanie i był to dla niego pierwszy ligowy występ w tym roku. Z kolei Bach grał do 52 min., w której zmienił go Rafał Maćkowski. Po ostatnim gwizdku nasi zawodnicy nie mogli być zadowoleni, bowiem spotkanie zakończyło się wygraną Odry 2:1.

Trener Grzegorz Niciński tym razem nie skorzystał z usług Szymona Nowickiego, który cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Zaległe mecze wypożyczonych-image

Oskar Repka

Zaległe mecze wypożyczonych-image

Maksymilian Hebel (Bytovia Bytów) pojawił się na murawie od początku drugiej połowy meczu swojego zespołu, który podejmował wicelidera ŁKS Łódź. W momencie wejścia naszego zawodnika na boisko goście prowadzili 2:0. Maksymilianowi nie udało się odmienić losów spotkania, wynik nie uległ już zmianie i po komplet punktów sięgnęli łodzianie.

Zaległe mecze wypożyczonych-image
Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy