TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.12.2018

Odpoczynek do 8 stycznia. Będą zmiany

Za nami 20. kolejek sezonu 2018/19. Nasi zawodnicy po meczu piątkowym z Wisłą Płock udali się na zasłużone urlopy. Jeszcze po spotkaniu była krótka odprawa, gdzie wszyscy otrzymali obowiązkowe rozpiski dotyczące pracy i zakresu ćwiczeń do realizacji podczas przerwy.

 

Nie będzie ona długa. Już 8 stycznia wszyscy stawią się w klubie, aby rozpocząć przygotowania zimowe przed rundą wiosenną, którą zaczynają meczem z Koroną Kielce 10 lutego o 15.30.

 

  •  9 stycznia zawodnicy zaliczą badania wydolnościowe

 

  • 11-18 stycznia praca na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu w Gdyni

 

  • 19 stycznia rozpocznie się zgrupowanie w Turcji, które potrwa do 2 lutego. Tam Arka będzie korzystała ze znakomitego kompleksu sportowego i rozegra 4-5 sparingów.

 

  • 10 lutego - mecz ligowy z Koroną Kielce.

 

Podczas konferencji prasowych przed ostatnimi meczami trener Zbigniew Smółka podkreślał, że wkrótce będą podjęte decyzje dotyczące zmian w kadrze przed rundą wiosenną.

 

Analiza dopiero nastąpi i na początku roku będę mógł więcej powiedzieć. Dołączą na pewno młodzi zawodnicy. Do tego być może zrobimy dwa - trzy kluczowe transfery. Muszą to być jednak zawodnicy, którzy wzmocnią zespół, albo transferów w ogóle nie będzie. Czas rewolucji już był, teraz musimy zrobić kosmetykę. 

 

Pierwsze wzmocnienie już za nami. Arka zawarła umowę transferu definitywnego Maksymiliana Banaszewskiego ze Stali Mielec.  Z drużyny odeszli już Andrii Bogdanov i Adrian Klimczak. 

 

Po konsultacjach i rozmowach z trenerem zgodę na poszukiwanie Klubu otrzymali już także Karol Danielak i Robert Sulewski. Kolejne decyzje zapadną po powrocie zawodników po urlopach. 

 

tr

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia