TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

15.12.2018

Piłkarze po meczu: Trzeba się zmobilizować i wygrać ostatni mecz

Zawodnicy Arki są w pełni świadomi tego, co poszło w spotkaniu z Górnikiem źle, a co dobrze. Mają świadomość, że Górnik stworzył kilka sytuacji, które mogły dać im prowadzenie, ale też żałują decyzji arbitra, który po analizie VAR anulował przyznanie Arce rzutu karnego.

 

Michał Janota (Arka): 

 

- Musimy uszanować ten punkt. Ciężko było w drugiej połowie i było to z pewnością widać. Były też jednak momenty dobrej gry. Trochę więcej koncentracji przy stałych fragmentach gry, więcej wiary we własne umiejętności i myślę, że wrócimy na właściwe tory.

 

Ciężko się tutaj gra, Górnik miał swoje sytuacje do zdobycia bramki, więc naprawdę trzeba ten punkt szanować. Wielka szkoda tego karnego, bo sam faul bezdyskusyjny, a arbiter wrócił do jakiejś sytuacji stykowej, mam nadzieję, że się uderzy w piersi.

 

 

Maciej Jankowski (Arka):

 

- Z jednej strony po tym meczu czuję się w miarę OK, bo zremisowaliśmy ten trudny mecz. Z drugiej żałuję swojej sytuacji, bo przy stanie 0:0 mogłem zdobyć bramkę i może ten mecz inaczej by się dla nas ułożył. Trudno mi jednoznacznie ocenić to spotkanie, bo były momenty lepsze i były też gorsze. Teraz trzeba się zmobilizować na ostatnie spotkanie w tym roku i po prostu je wygrać.

 

 

Czuję się „jako tako” po tych trafieniach w głowę, w Gdyni udam się do lekarza i wtedy będę więcej coś wiedział. 

 

 

Pucha, Skubi 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia