TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.10.2018

Grali wypożyczeni

Kolejne mecze zawodników wypożyczonych z Arki nie przyniosły bramek. W Głogowie i Starogardzie Gdańskim doszło do bratobójczych pojedynków, w których naprzeciw siebie stanęły zespoły, których barw bronią obecnie żółto-niebiescy. Łącznie minionego weekendu wystąpiło 10 zawodników wypożyczonych z Gdyni.

 

Fortuna I liga

 

W Głogowie doszło do bratobójczego pojedynku, w którym naprzeciwko siebie stanęli zawodnicy wypożyczeni z Arki do Chrobrego oraz Bytovii. W ekipie Grzegorza Nicińskiego pełne 90 min. piątkowego meczu rozegrał Oskar Repka. Ponadto w pierwszej części gry na boisku oglądać można było Jakuba Bacha. Po drugiej stronie murawy znalazł się Maksymilian Hebel, który zagrał do 62 min., w której został zmieniony. Był to jego 15 występ w tym sezonie.

 

Na boisku nie zabrakło innych, doskonale znanych w Gdyni twarzy. W meczu tym wystąpili bowiem rów

nież Przemysław Stolc (Chrobry) oraz Wojciech Wilczyński i Maciej Dampc (Bytovia). W spotkaniu nie padła żadna bramka i obydwa zespoły musiały zaspokoić się podziałem punktów.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A7432_d0f7b53cd5eb6f9526c0eff6d3f03870.jpg
Jakub Bach
 

Oskar Repka  

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A7406_700a28aae1d927dc199433fb6a52aa56.jpg
Maksymilian Hebel  

 

W trzecim w ciągu 10 dni meczu w barwach Garbarni zagrał Mateusz Węsierski. Na nieszczęście dla niego wszystkie te pojedynki zakończyły się porażkami ekipy z Krakowa. Nasz zawodnik przebywał na boisku od 80 min. i nie udało mu się w tym czasie znaleźć drogi do bramki Stomilu. Nie było to łatwe, gdyż jego zespół od 67 min. grał w osłabieniu spowodowanej otrzymaniem czerwonej kartki przez jednego z jego kolegów.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/WESIERSKI_MATEUSZ_b1903b4fb950a62ab1db75ea1c939116.jpg

Mateusz Węsierski 

 

Po 16. kolejkach spotkań na czele tabeli Fortuna I ligi znajduje się Raków Częstochowa. Na 8 i 9 miejscu znajdują się kolejno Bytovia i Chrobry, które mają taką sam liczbę punktów i do lidera tracą już 10 oczek. Garbarnia Kraków jest druga od końca i zgromadziło tyle samo punktów, co ostatni zespół w tabeli GKS-u Katowice.

 

2 liga

 

W kolejnym spotkaniu Olimpii Elbląg z Resovią na boisku oglądać mogliśmy poczynania Bartosza Nowickiego, który na murawie w Rzeszowie pojawił się w 58 min. Jego aktualny zespół przegrywał w tym momencie to spotkanie 2:0, a po wejściu Bartosza wynik nie uległ już zmianom.

 

Bartosz Nowicki
 Bartosz Nowicki 

 

W kolejnym meczu Olimpii Grudziądz wystąpił Mikołaj Gabor. Gracz wypożyczony z Arki pojawił się na murawie w 81 min. spotkania z Elaną Toruń Jego zespół stracił z nim na boisku jedną bramkę a mecz ostatecznie zakończył się remisem 2:2.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/GABOR_6b6f28130e6ab35a1e14de6c79fc4f55.jpg

Mikołaj Gabor 

 

W najlepszym nastrojach byli więc bez wątpienia gracze wypożyczeni do Gryfa Wejherowo. Nie dość, że zespół ze Wzgórza Wolności wygrał 5:2 ze Zniczem Pruszków, to wystąpili w nim wszyscy nasi gracze. Pewne miejsce między słupkami utrzymał Szymon Więckowicz, a w polu zaś wystąpili Oskar Ryk i Oskar Sikorski. Pierwszy z nich przebywał na boisku do 79 min., po których zmienił go… drugi.

 


Szymon Więckowicz
Szymon Więckowicz
 

 

Oskar Ryk

Oskar Ryk

 

 

Oskar Sikorski
Oskar Sikorski 

 

 

W meczu Radomiaka z Siarą Tarnobrzeg nie wystąpił Jakub Wawszczyk. Po 16 rozegranych do tej pory kolejkach w tabeli prowadzi Widzew Łódź. Najwyżej w tabeli wypożyczonych Arkowców jest Radomiak (3. Miejsce), jednak w jego barwach tym razem nie mogliśmy oglądać Jakuba Wawszczyka. Olimpia Grudziądz jest szósta, Gryf jest jedenasty, a najniżej w tabeli znajduje się Olimpia Elbląg.

 

3 liga

 

Również na poziomie 3 ligi naprzeciw siebie stanęły zespoły z Arkowcami w kadrze. KP Starogard przegrał z Radunią Stężyca 0:1. Pełen mecz zagrał Maciej Kozakowski. Zabrakło Krzysztofa Krakowiaka (KP Starogard) i kontuzjowanych Jakuba Kłosowskiego i Adriana Polańskiego.

 

Wybierz obszar 
Maciej Kozakowski 

 

W meczu rezerw Pogoni z Chemikiem Bydgoszcz zagrał Dorian Affeld. Pojawił się on na boisku w 59 min. gry przy bezbramkowym wyniku. Kilka chwil później jego zespół pechowo stracił gola po trafieniu samobójczym. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Portowców 2:0.

 

 Dorian Affeld

 Dorian Affeld

Po 13. Kolejkach liderem wciąż jest Radunia, KP Starogard Gdański jest 6 ze stratą 5 punktów. Tabelę zamyka Chemik Bydgoszcz.

 

MU

 

BILETY NA MECZ Z POGONIĄ SZCZECIN!

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_f06ffc43d79db3c148dbaeeb85ad7139.jpg

 

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/baner_bilety_570x120_295f1e889b198f9e29a5873ddbbd9a41.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia