Wypożyczeni odrabiają zaległości

23 października 2018

Wypożyczeni odrabiają zaległości

W rozegranym we wtorek 23 października zaległym spotkaniu Fortuna I ligi pomiędzy GKS-em Katowice a Garbarnią Kraków wystąpił Mateusz Węsierski.

Wypożyczony z Arki zawodnik pojawił się na murawie w 71 min. spotkania. Krakowianie wygrali ten mecz 2:1 i obecnie zajmują 16. miejsce w tabeli. Mateusz wystąpił w tym meczu przeciwko dwóm zawodnikom doskonale znanym w Gdyni - Grzegorzowi Piesio i Adrianowi Błądowi.

Wypożyczeni odrabiają zaległości-image

Mateusz Węsierski

Wypożyczeni odrabiają zaległości-image
Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy