TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.08.2018

Toyota Walder Chwaszczyno i Rumia oraz Lexus Trójmiasto dalej z Arką!

Toyota Walder Chwaszczyno i Rumia oraz Lexus Trójmiasto kontynuują współpracę z Arką!

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/arka-zabrze__19_ef1db84c27a9f4f8282a16a04c35a5a5.jpg

Największy w północnej Polsce dealer marki Toyota i jedyny w północno-wschodniej części kraju dealer Lexusa wiedząc, czym jest społeczna odpowiedzialność biznesu, wsparcie lokalnych działań oraz społeczeństwa wspiera Arkę!

 

To firmy, które promują nowoczesne technologie na miarę XXI wieku!

 

Toyota Walder działa od 1991 roku jako Autoryzowana Stacja Sprzedaży i Obsługi Samochodów TOYOTA. Firma oferuje na miejscu pełny zakres usług : sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko - lakierniczy, wypożyczalnię samochodów. We wrześniu 2004 nastąpiła inauguracja działalności nowego Domu Toyoty w Rumi, najnowocześniejszego salonu Toyoty w Polsce Północnej.


Innowacyjny, ekologiczny i oszczędny napęd hybrydowy zyskuje coraz więcej zwolenników. Pojawiają się także inspirujące nowości!

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/arka-jagiellonia__06_c149f2bd328b827424406d8c897a675d.jpg

C-HR, nowy model w ofercie Toyoty, wprowadza nowe podejście do stylistyki. Został zbudowany na platformie TNGA, która zapewnia mu nisko położony środek ciężkości, sztywne nadwozie i bardzo dobre właściwości jezdne. Pod maską Toyoty C-HR może się znaleźć benzynowa jednostka 1.2 Turbo o mocy 116 KM lub napęd hybrydowy IV generacji o mocy 122 KM.

 

W wersji hybrydowej samochód zużywa 3,6 l/100 km i emituje 82 g/km CO2. Toyota C-HR Hybrid cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów – wersję tę wybiera 80% nabywców nowego crossovera Toyoty. Tytuł „Premiera motoryzacyjna”, który otrzymał C-HR, to najważniejsze wyróżnienie w plebiscycie Auto Lider.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/arka-jagiellonia__07_b0849cafd9779f00a7d6af653b7c96e0.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Lexus Trójmiasto oferuje osiem innowacyjnych modeli samochodów.

 

Dealer Toyota Walder Chwaszczyno i Rumia oraz Lexus Trójmiasto zapraszają do sprawdzenia pełnej oferty na stronach: www.toyota.gdynia.pl oraz www.lexus-trojmiasto.pl.

 

Dziękujemy za zaufanie!

 

ArkaRazem!

Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia