Michał Nalepa na kolejne 2 lata w Arce!

25 czerwca 2018

Michał Nalepa na kolejne 2 lata w Arce!

Michał Nalepa podpisał nowy kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2020 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejny sezon.

W pierwszej drużynie Arki debiutował 3 sierpnia 2014 roku w meczu przeciwko Dolcanowi (0:0).

W lutym 2016 na Gali 60-lecia Tygodnika "Piłka Nożna"otrzymał tytuł "Pierwszoligowca roku 2015".

Łącznie w Arce rozegrał do tej pory 110 spotkań, w których zdobył 9 bramek.

Ma za sobą występy w kadrze U-20 i U-21.

Życzymy kolejnych występów w kadrze i żółto-niebieskich barwach!

tr

SPRZEDAŻ KARNETÓW OD 2 LIPCA!!!

Michał Nalepa na kolejne 2 lata w Arce!-image

Pamiętaj, że jeśli nie zakładałeś dotychczas profilu kibica to karnet kupisz w punkcie sprzedaży. Jeśli masz już zweryfikowany profil możesz zakupić karnet przez Internet.

Michał Nalepa na kolejne 2 lata w Arce!-image
Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy