TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.04.2018

Czas na Puchar Polski!

Po emocjach sobotniej walki z Legią nasz zespół w niedzielę odpoczywał, a już po południu w poniedziałek stawił się na bocznym boisku Gdyńskiego Centrum Sportu. Zawodników powitała spora grupa fanów, którzy podziękowali za wygraną z Legią i mobilizowali zawodników do podobnej walki w meczach z Koroną i Lechią.

 

Arka po śniadaniu ruszyła do Kielc. Arkowcy będą chcieli wywalczyć dobrą zaliczkę przed rewanżem z Koroną. Trener Leszek Ojrzyński wraca po raz kolejny do Kielc, gdzie Arka wygrała pod koniec 2017 roku 3:0, i zapewne będzie chciał po raz kolejny "przechytrzyć" swój były klub.

 

Korona zapewniła sobie w lidze awans do ósemki i zapewne także będzie chciała dorzucić awans do finału Pucharu Polski. Dla Arki powtórka oznaczałaby kolejny historyczny wyczyn.

 

Kto lepiej przejdzie regenerację i zaskoczy przeciwnika, w tym meczu będzie w lepszej sytuacji przed rewanżem. Zapewne jednak do ostatniej minuty w Gdyni będzie zacięta walka o awans do finału na stadionie PGE Narodowym.

 

Twardzielem okazał się Frederik Helstrup, który poobijany został zniesiony z boiska na noszach, wsiadł dzisiaj do autokaru zmierzającego do Kielc. W kadrze znaleźli się także Krzysztof Sobieraj i po raz pierwszy Achilleas Poungouras.

 

 

 

Za kartki pucharowe nie mogą grać Tadeusz Socha i Marcus da Silva.

 

Kadra na mecz z Koroną:

 

 Bramkarze

 1. Pavels Steinbors

 80. Krzysztof Pilarz

 

 Obrońcy

 3. Krzysztof Sobieraj

 4. Dawid Sołdecki

 17. Adam Marciniak

 27. Achilleas Poungouras

 28. Frederik Helstrup

 29. Michał Marcjanik

 33. Damian Zbozień

 

 Pomocnicy

 7. Luka Zarandia

 10. Mateusz Szwoch

 13. Grzegorz Piesio

 14. Michał Nalepa

 18. Krzysztof Janus

 20. Sergei Krivets

 24. Patryk Kun

 90. Andrii Bogdanov

 

 Napastnicy

16. Enrique Esqueda
11. Rafał Siemaszko

22. Maciej Jankowski

 

tr

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia