
12 stycznia 2018
Dzień czwarty w Jarocinie. W sobotę sparing z Miedzią.
"Arkowcy" kontynuują ciężką pracę w Jarocinie. Solidna dawka zajęć wyznaczona codziennie przez sztab trenerski daje się już wszystkim we znaki.

Nie inaczej było w piątek. Zawodnicy po rozgrzewce w hali zaczęli od siłowni, gdzie zaliczyli wyznaczone stacje.

Widać, że praca w siłowni daje efekty.

Po "wycisku" na siłowni niektórzy mogli nieco zrelaksować się grając w tenisa stołowego.

Solidną pracę wykonują także będący po zabiegach Krzysztof Sobieraj, Adam Danch i Yannick Sambea.


Po zajęciach w siłowni drużyna przeszła na boisko,

gdzie pracowała nad skocznością i wytrzymałością.

Z bramkarzami trenował już Pavels Steinbors.

Po obiedzie i dawce snu odbyły się popołudniowe zajęcia na boisku.

Tutaj pod kątem sobotniego sparingu z Miedzią Legnica dominowały zajęcia techniczno-taktyczne.

Pierwszy sparing podczas zimowych przygotowań rozpocznie się w sobotę o godz. 13.00.

Miedź Legnica po rundzie jesiennej zajmuje w 1 lidze 4 miejsce z dorobkiem 31 punktów. Do lidera traci 4 punkty, a do drugiego premiowanego miejsca 3 punkty. Już w 1 kolejce wiosny (3-4 marca) podejmuje u siebie będącą na 2 miejscu Odrę Opole.
Adam Marciniak i Grzegorz Witt o zgrupowaniu w Jarocinie dla Arka.TV
tr
KARNETY NA RUNDĘ WIOSENNĄ 2018
