Żółto-Niebieski Mikołaj nie zawiódł!

28 grudnia 2017

Żółto-Niebieski Mikołaj nie zawiódł!

Już po raz 14-sty kibice Arki obdarowali prezentami chorujące dzieci.

Tuż przed świętami Żółto-Niebieski Mikołaj odwiedził szpitalne oddziały dziecięce w Kościerzynie, Kartuzach, Wejherowie, Pucku i w Gdyni.

Paczki trafiły także do Zespołu Placówek Specjalistycznych im. K. "Dziadka" Lisieckiego

Towarzyszyła mu jak zwykle kamera ARKA-TV.

Ekipie Żółto-Niebieskiego Mikołaja gratulujemy i dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie akcji!

ZDJĘCIA Z WIZYT

tr

Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy