TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

22.09.2017

Trenerzy po meczu Piast - Arka.

Po meczu w Gliwicach trener Leszek Ojrzyński cieszył się, że Arka z niemal tygodniowego wyjazdu na południe Polski przywiezie dwa zwycięstwa - w Pucharze Polski i w lidze, co pozwoli w dobrym nastroju przygotowywać się do kolejnego spotkania. Z kolei trener Waldemar Fornalik stwierdził, że jego nową drużynę czeka dużo pracy, ale jednocześnie wierzy on, że przyniesie to efekty w postaci lepszej gry Piasta w przyszłości.

 

Leszek Ojrzyński (Arka):

 

- W poniedziałek wyruszyliśmy na mecz pucharowy i ligowy. Jechaliśmy przez Częstochowę, byliśmy na Jasnej Górze, bo część zawodników nie znała tego miejsca. Potem udany mecz w Pucharze Polski, co prawda po dogrywce i to pewne rzeczy zweryfikowało. Część chłopaków wróciła do Gdyni, a 20 zawodników pozostało tutaj. Przebywaliśmy w pobliżu Gliwic, licząc na to, że także drugi mecz zagramy na tyle skutecznie, by zdobyć 3 punkty i chłopaki to zrobili. 

 

Łatwo nie było, bo różnica jednej bramki nigdy nie daje pewności. Mogliśmy dołożyć drugą bramkę, ale tego nie zrobiliśmy i cały czas było nerwowo. Najważniejsze, że zagraliśmy "na zero" z tyłu i bramka po wrzucie piłki z autu dała nam 3 punkty. To jest najważniejsze. Jesteśmy zadowoleni, że dobrze wykonaliśmy swoją robotę i w lepszych nastrojach będziemy się przygotowywać do najbliższego spotkania. Teraz przed nami podróż i regeneracja przez weekend. Gratulacje dla chłopaków, bo walczyli, a tutaj się łatwo punktów nie zdobywa.

 

Waldemar Fornalik (Piast):

 

- Nie tak wyobrażaliśmy sobie wszyscy mój debiut w Piaście. Liczyliśmy na 3 punkty i bardzo chcieliśmy je zdobyć. Pierwsze 25-30 minut było całkiem niezłe w naszym wykonaniu, później inicjatywę przejęła Arka. Bramka na pewno wpłynęła na późniejszy przebieg meczu. Myślę, że remis był w naszym zasięgu.

 

Chciałbym zaapelować do kibiców, nie tyle o wyrozumiałość, ale o cierpliwość. Potrzebujemy trochę czasu, wspólnej pracy i dokonania korekt. Jestem przekonany, że ci kibice, którzy dziś byli źli na zawodników, będą za jakiś czas dziękować im za bardzo dobrą grę i wygrane mecze.

 

Spodziewałem się więcej, jeśli chodzi o naszą grę. Z Arką gra się niewygodnie i dzisiejszy mecz to potwierdził.

 

 

BILETY NA CRACOVIĘ!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_lotto1_3d1f3c8fe2373f0d6b6c82d4a0dbc79a.jpg

 

 

Zachęcamy do zakupu biletów w punktach sprzedaży, których pełna lista znajduje się TUTAJ oraz poprzez stronę internetową.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_c199ddb88db1a112e1578518ccb531fe.jpgPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia