Współpraca z Kibicami dla dobra Arki!

27 lipca 2017

Współpraca z Kibicami dla dobra Arki!

Wraz z nowym sezonem i po zmianach Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki doszło do podpisania nowej umowy. Klub i SKGA parafowały porozumienie, którego celem jest unormowanie wzajemnych stosunków, wsparcie oraz współpraca.

Porozumienie zakłada wzajemną współpracę w akcjach promocyjnych, informacyjnych oraz charytatywnych.

Współpraca z Kibicami dla dobra Arki!-image

Wiele z nich stało się przez lata pozytywnym symbolem działalności Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki. Akcje "Żółto-niebieska wyprawka", "Żółto-niebieski Mikołaj", liczne zbiorki na szczytne cele, to wiodące przykłady działań kibiców Arki.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/mikolajki_30_548d8bfff224edbec29627f47f31bc5b.jpg Porozumienie normuje także zasady działań i współpracy w zakresie organizacji meczów wyjazdowych.

Współpraca z Kibicami dla dobra Arki!-image

Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki ze zrozumieniem przyjęło prośby Klubu, dotyczące uświadamiania szeroko rozumianych rzeszy kibiców w zakresie odpowiedzialnego zachowania na stadionie. Zapewniło, że zrobi wszystko by nasz klub nie dotykały kary związane z przekroczeniem norm. Stowarzyszenie zobowiązało się także, że będzie partycypować w kosztach ewentualnych kar, gdyby do takich doszło.

Prezes Zarządu Wojciech Pertkiewicz wielokrotnie otwarty na rozmowy z przedstawicielami Stowarzyszenia po zawarciu umowy powiedział:

Cieszę się z podpisania umowy z nowymi władzami Stowarzyszenia. Wypracowane ustalenia zakładają partnerską współpracę, która mam nadzieje, podobnie jak w ubiegłym sezonie będzie układała się całkiem przyzwoicie. SKGA koordynuje wiele fantastycznych akcji skierowanych do kibiców naszej Arki. Myślę, że pozyskane środki pozwolą na dotarcie do jeszcze szerszych rzeszy kibiców z pozytywnym przekazem i inicjatywami budującymi pozytywny obraz kibiców Żółto-niebieskich i naszego ukochanego klubu.

Prezes Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki Piotr Linda:

Podpisana umowa, pozwoli nam na realizację nowych akcji, mających na celu promocję klubu oraz inicjatyw kibicowskich. Jako nowy Zarząd SKGA, jesteśmy zadowoleni z warunków umowy i mamy nadzieję, że współpraca z Klubem będzie owocna.

Arka Razem po sukcesy!

Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy