Maksymilian Hebel przedłużył umowę!

12 lipca 2017

Maksymilian Hebel przedłużył umowę!

Obowiązująca do 30 czerwca 2018 roku umowa Maksymiliana Hebla została przedłużona o kolejny rok.

Kontrakt zawiera opcję przedłużenie na kolejny sezon.

Urodzony 4 stycznia 1997 roku pomocnik w minionym sezonie był wypożyczony do KS Chwaszczyno. W 30 meczach zdobył 16 bramek.

W sezonie 2015/16 w drugim zespole Arki w 3 lidze rozegrał 23 mecze, w których zdobył 2 bramki.

Wszystko wskazuje na to, że jeśli sprawy formalne zostaną zatwierdzone Maks będzie wypożyczony do Drutex-Bytovii.

Życzymy powodzenia!

tr

SPRZEDAŻ KARNETÓW NA SEZON 2017/18

Maksymilian Hebel przedłużył umowę!-image
Maksymilian Hebel przedłużył umowę!-image

BILETY NA ŚLĄSK WROCŁAW

Maksymilian Hebel przedłużył umowę!-image
Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy