Tadeusz Socha z nowym kontraktem!

29 czerwca 2017

Tadeusz Socha z nowym kontraktem!

Nową umowę z Arką podpisał Tadeusz Socha. Kontrakt został zawarty do 30 czerwca 2019 roku.

Jest wychowankiem wrocławskiego Śląska, w którym grał aż do jesieni 2014 roku. Wraz z tym klubem zdobył mistrzostwo (sezon 2011/12) i wicemistrzostwo (2010/11) Polski.

Był kilkukrotnym reprezentantem Polski juniorów.

Na początku 2015 roku przeniósł się do pierwszoligowej Bytovii. Jesienią 2015 przyszedł do Arki. Debiutował w meczu pucharowym Arka - Pogoń Siedlce (4:1).

W ub.sezonie zagrał w 22 meczach, w tym w finale Pucharu Polski.

Łącznie ma na koncie w Arce 45 spotkań, w których zdobył 3 bramki.

Powodzenia i wysokiej formy w nowym sezonie!

tr

SPRZEDAŻ KARNETÓW NA SEZON 2017/18

Tadeusz Socha z nowym kontraktem!-image
Tadeusz Socha z nowym kontraktem!-image
Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy