Przemek Trytko odchodzi z Arki.

28 czerwca 2017

Przemek Trytko odchodzi z Arki.

Przemysław Trytko odchodzi z Arki i w nowym sezonie nie zobaczymy go w żółto-niebieskich barwach.

Popularny "Tryto" pierwsze kroki w piłce stawiał w Budowlanych Strzelce Opolskie. Potem trafił do Gwarka Zabrze, gdzie spędził 6 lat,po czym wypatrzyli go skauci Energie Cottbus. W 2008 roku postanowił skorzystać z oferty Arki i przeniósł się do Gdyni.

Reprezentował barwy Arki w latach 2008-2010. W 56 meczach (liga plus mecze pucharowe) zdobył 10 bramek.

Po wyjeździe z Trójmiasta reprezentował takie kluby jak Jagiellonia Białystok, Polonia Bytom, niemieckie Carl Zeiss Jena i Korona Kielce. Ostatni rok spędził w odległym Kazachstanie, w zespole FK Atyrau, gdzie grał regularnie i zanotował siedem trafień.

Do Gdyni wrócił wiosną 2017. W lidze w 11 meczach zdobył 2 bramki. Wystąpił w wygranym finale Pucharu Polski.

Przemek dziękujemy i powodzenia!

tr

SPRZEDAŻ KARNETÓW NA SEZON 2017/18

Przemek Trytko odchodzi z Arki.-image
Przemek Trytko odchodzi z Arki.-image
Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy