Chwila oddechu i ruszamy dalej.

30 maja 2017

Chwila oddechu i ruszamy dalej.

Arkowcy po przeprowadzeniu drugiego treningu w Gniewinie wrócili po południu do Gdyni.

Teraz chwila oddechu w domach i jutro po śniadaniu drużyna rano ruszy do Grodziska Wielkopolskiego.

Tam w ośrodku, z którego korzystała w przeszłości reprezentacja Polski nasz zespół pozostanie do czwartku.

Dzisiaj na obiektach w Gniewinie głównym akcentem zajęć była technika i taktyka.

Chwila oddechu i ruszamy dalej.-image

Mieliśmy różne formy podań oraz warianty rozegrania akcji ofensywnych.

Dzisiaj w Gniewinie trenowali z pierwszym zespołem Jakub Wawszczyk i Maciej Kaszorek.

tr

Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy