Gramy dalej!

17 maja 2017

Gramy dalej!

Podobnie jak po piątkowym meczu z Górnikiem, także teraz możemy napisać: Nie ma czasu na rozważanie tego co było, patrzymy do przodu i gramy dalej!

Gramy dalej, czyli walczymy! To musi przyświecać naszej drużynie teraz przed meczem we Wrocławiu. Różnice są tak minimalne, że każdy punkt, każda bramka może decydować o końcowym sukcesie.

Gramy dalej!-image

Arka wygrywała już w tym sezonie ze Śląskiem dwukrotnie, nie jest więc to drużyna, której należy się obawiać nadmiernie. Podobnie jak Arka będzie zdeterminowana, ale także pełna obaw o końcowy wynik.

To będzie wojna nerwów i mamy nadzieję, że przy wsparciu swoich kibiców "Arkowcy" zagrają jak o życie i wrócą z punktami!

Gramy dalej!-image

Dzisiaj zawodnicy grający we wczorajszym meczu w dłuższym wymiarze udali się na odnowę, natomiast pozostali zaliczyli trening wyrównawczy na bocznej płycie.

Gramy dalej!-image

Jutro zajęcia przed wyjazdem o godz. 10.00, a potem obiad i wyjazd do Wrocławia.

tr

Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy