16.05.2017

Statystyka meczu Arka - Wisła Płock.

Ponad 6000 kibiców Arki liczyło na kolejne 3 punkty. Niestety goście z Płocka objęli prowadzenie w 1 połowie i dowieźli je do końca.

Pavelsa Steinborsa w 1 połowie pokonał Arkadiusz Reca.  Steinbors uchronił Arkę przed utratą drugiej bramki, broniąc m.in. ofiarnie ...twarzą. Po jednym z mocnych uderzeń dochodził kilka chwil do siebie. Nasz zespół starał się zdobyć bramkę wyrównującą, lecz na 15 strzałów tylko 2 były celne. Dzisiaj było zdecydowanie zbyt mało.

W końcówce zrobiło się nieco nerwowo. Czerwoną kartkę, w efekcie drugiej żółtej otrzymał Michał Marcjanik i nie zagra przeciwko Śląskowi.

Po końcowym gwizdku kartki za dyskusje z arbitrem otrzymali Krzysztof Sobieraj i Marcus da Silva.

"Sobi"  zagrał  dzisiaj w Arce mecz nr 253.

Teraz przed Arką wyjazd do Wrocławia na mecz ze Śląskiem.