TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.05.2017

Piłkarze po meczu: Zagraliśmy zbyt słabo

Nie owijali w bawełnę zawodnicy Arki po porażce w Krakowie. Mieli świadomość słabego występu, zwłaszcza w pierwszej połowie. Nie było zwalania winy na zmęczenie po Pucharze Polski. Próbowali za to wyciągnąć pozytywne elementy z występu w drugiej połowie meczu, choć dziś nie pozwoliła ona na odmienienie losów spotkania.
 

Adam Marciniak:

 

- Zagraliśmy dzisiaj bardzo słabo. W ogóle nie zrealizowaliśmy założeń nakreślonych przed meczem przez trenera. Nie usprawiedliwiałbym się jakimś zmęczeniem po Finale Pucharu Polski, bo przygotowani byliśmy bardzo dobrze.

 

Nie wiem, w czym tkwił problem, bo Cracovia nas zdominowała totalnie, a my zagraliśmy chyba najsłabsze spotkanie w tym roku. Trudno mi znaleźć jakieś usprawiedliwienie. Zdecydowanie nie tak to miało dzisiaj wyglądać.

 

 

Mateusz Szwoch:

 

- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo słaba. Byliśmy zbyt cofnięci, jacyś zamuleni, przestraszeni… Prosiliśmy się o tego gola i w końcu go dostaliśmy.

 

Na drugą połowę wyszliśmy już trochę lepiej, mieliśmy trochę więcej z tego grania i choć jakiś super sytuacji z tego nie było, to zaprezentowaliśmy się trochę lepiej. Ta połowa napawa trochę optymizmem, ale i tak dużo trzeba zmienić, zwłaszcza w podejściu do meczu, bo zaczęliśmy go dziś bardzo słabo.

 

pucha, Skubi

Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia