W sobotę Puchar Polski na "Górce"!

4 maja 2017

W sobotę Puchar Polski na "Górce"!

Wzorem Spotkań Międzypokoleniowych wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Gdyńskiej Arki, na wspólne świętowanie z okazji zdobytego po 38 latach przez Arkę Pucharu Polski, zapraszamy na "Górkę" przy Ejsmonda!!!

sobotę 6 maja o godz.15.30 przy słynnej "Górce" odbędzie się prezentacja drużyny oraz cennego trofeum - Pucharu Polski, który będzie w Gdyni przez najbliższy rok!!!

Zapraszamy wejściem przez bramę od strony ul. Ejsmonda!

Arka razem!

W sobotę Puchar Polski na "Górce"!-image
Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy