TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

28.02.2017

Trenerzy po meczu Wigry - Arka.

Po meczu w Suwałkach trenerzy Arki i Wigier przyznali, że dziś wygrał zespół, który był skuteczny i wykorzystał swoje sytuacje. Grzegorz Niciński cieszył się ze zwycięstwa 3:0, które stawia Arkę w dobrej sytuacji przed rewanżem.

 

Grzegorz Niciński (Arka):

 

- Wygraliśmy 3:0 i to nas ustawia w bardzo dobrej sytuacji przed meczem rewanżowym. Chcę podkreślić, że był to bardzo trudny mecz. Graliśmy z bardzo dobrze zorganizowaną drużyną i było nam ciężko. Ten mecz nie przebiegał pod nasze dyktando przez 90 minut. Gospodarze mieli swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystali. Byliśmy bardzo skuteczni, wygraliśmy różnicą trzech bramek i nas to cieszy. Czeka nas jeszcze rewanż i podejdziemy do niego bardzo poważnie. Teraz wracamy do Gdyni i czeka nas ciężkie spotkanie z Cracovią.

 

Dominik Nowak (Wigry): 

 

- Dziękuję za pochwały i przede wszystkim, gratuluję Arce zwycięstwa 3:0. Tak jak trener podkreślał, zagrali niezwykle skutecznie. To jest najważniejsze w piłce, aby wykorzystać to, co się stwarza i Arka to dziś zrobiła w meczu w Suwałkach. Chcieliśmy dużo utrzymywać się przy piłce w środku pola. Liczyliśmy, że stworzymy sobie kilka sytuacji. Mieliśmy je na początku spotkania i szkoda, że zabrakło dokładności.

 

Dziękuje kibicom za doping. Zdaje sobie sprawę, że wyszli niezadowoleni, trudno żebyśmy się cieszyli. Atmosfera w szatni nie jest najlepsza w tej chwili. Musimy się podnieść, jest liga. Musimy przeanalizować to spotkanie i myśleć o meczu z Podbeskidziem. Jest jeszcze rewanż, w którym chcemy się dobrze pokazać. Wyciągniemy wnioski z tego spotkania, które było naszym pierwszym na wiosnę. Przepraszam kibiców za wynik. Szkoda, bo nadzieje były duże. Staraliśmy się zrobić wszystko, by osiągnąć jak najlepszy wynik przed rewanżem. 

 

KK
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia