
9 lutego 2017
Widok głównej płyty ucieszył.
Widok jaki ukazał się dzisiaj około południa, po zdjęciu specjalnej powłoki ochronnej z murawy Stadionu Miejskiego ucieszył wszystkich.

Po wczorajszych opadach śniegu nie było śladu. Sprawna operacja służb technicznych stadionu sprawiła, że nasi zawodnicy mogli z wielką przyjemnością przystąpić do czwartkowych zajęć.

Na głównej płycie zrealizowano dzisiaj pełny ich zakres począwszy od rozgrzewki.

Trening techniczno-taktyczny pozwolił na przećwiczenie różnych rozwiązań na zbliżający się wielkimi krokami mecz z Legią Warszawa. Jak mówił na konferencji prasowej trener Grzegorz Niciński drużyna musi zagrać z Legią mądrze i skutecznie, doceniając klasę rywala.

Dla nowych zawodników była to okazja do pierwszego kontaktu, albo przypomnienia sobie areny gdyńskich zmagań.

Nie mogło zabraknąć uderzeń na bramkę, w której pracowali nasi goalkeeperzy.


Z perspektywy trybun zajęciom przyglądał się Prezes Wojciech Pertkiewicz.

tr
SPONSOR MECZU ARKA - LEGIA


BILETY NA LEGIĘ!

KARNETY WIOSNA 2017

