TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

19.09.2016

Trenerzy po meczu Arka - Cracovia.

Na konferencji prasowej po meczu, trener Grzegorz Niciński podkreślił, że dzisiejsze zwycięstwo zostało przez Arkę wywalczone po ciężkiej walce przez 90 minut. Docenił też klasę przeciwnika, który postawił żółto-niebieskim bardzo wysokie wymagania.

 

Jacek Zieliński (Cracovia):

 

- Gratuluję Arce zwycięstwa. Ta porażka boli nas podwójnie. Można przegrać mecz będąc słabszym i inkasując zasłużone ciosy, ale gdy się przegrywa w meczu wyjazdowym, mając mnóstwo sytuacji, jest to szczególnie przykrą sprawą. Graliśmy momentami naprawdę nieźle w piłkę. Niestety, nic nie chciało dzisiaj wpaść. Walory estetyczne są mało ważne. Wracamy do Krakowa bez punktów.

 

Grzegorz Niciński (Arka):

 

- Zdobyliśmy bardzo ważne 3 punkty. Graliśmy z najlepszym przeciwnikiem, z jakim do tej pory przyszło nam się zmierzyć w Ekstraklasie. Musieliśmy się sporo napracować, by wygrać. Mieliśmy szczęście pod bramką przeciwnika, jak również pod swoją bramką. Wszedł Marcus i zadał ostateczny cios. Po ostatnim gwizdku wszyscy odetchnęliśmy i możemy sobie dopisać 3 punkty.

 

Zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku, musieliśmy się sporo nabiegać, bo Cracovia nas do tego zmusiła. Jej klasa sportowa jest bardzo wysoka i jeśli tak zagra w kolejnym meczu to na pewno zdobędzie 3 punkty. Tego życzę trenerowi.

 

Zaryzykowaliśmy z Marcusem, który miał problemy zdrowotne. Wszedł na 20 minut i zrobił to, co do niego należy. Dziś swoimi umiejętnościami dał nam 3 punkty.

 

notował:KK
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia