TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.06.2016

Żółto - niebieski Festyn Rodzinny w Małym Kacku!

Zgodnie z kilkuletnią już tradycją, żółto-niebieskie akcenty pojawiły się na Festynie Rodzinnym w Małym Kacku. Wydarzenie organizowane jest przez Parafialny Zespół Caritas, Radę Dzielnicy Mały Kack oraz grono wolontariuszy.

 

Fundusze zgromadzone podczas festynu przeznaczane są na letni wypoczynek dzieci. Oczywiście na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszej maskotki oraz żółto - niebieskich gadżetów.

 

 

 

Śledź rozdawał najmłodszym balony oraz chorągiewki w barwach klubu.

 

Podczas festynu na scenie trwały różne występy artystyczne. Zaprezentowały się m.in. zespół Ambers Steel Band - grający na kotłach karaibskich, zespół Remont Pomp, Gdyński klub Capoeira oraz  zespół ER-MIX.

 

 

 

Na zakończenie festynu wystąpił iluzjonista Mariusz Czajka, który wprawił w zachwyt swoim występem, publiczność zgromadzoną na Festynie Rodzinnym.

 

 

 

Oczywiście nie mogło zabraknąć licytacji na której do zlicytowania pojawił się plakat z autografami piłkarzy Arki Gdynia.

 

 

 

Festyn w Małym Kacku możemy uznać za bardzo udany. Uczestnicy spędzili w gronie sąsiedzkim niedzielne popołudnie. Cel jakim była zbiórka funduszy na wakacje dla dzieci wypadł bardzo okazale.

 

Sebastian Jędrzejewski 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia