TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.06.2016

Były badania, teraz treningi.

Po serii badań, które zainicjowały treningi przed nowym sezonem, dziś piłkarze pojawili się na bocznym boisku przy ul. Olimpijskiej i przeprowadzili tym razem już klasyczne zajęcia z piłkami.

 

Trening można było podzielić na trzy zasadnicze części. W pierwszej trenerzy przygotowali dla swoich zawodników ćwiczenia rozgrzewkowe i wzmacniające. Druga część polegała na doskonaleniu podań w formie tlenowej, natomiast finalna część treningu to gra wewnętrzna na polu o wielkości połowy boiska, którą przeprowadzono w czasie 2 x 10 minut. Grę zorganizowano dla dwóch drużyn w dziesięcioosobowych składach plus jeden gracz neutralny.

 

Dzisiejszy trening był okazją do przyjrzenia się tym, którzy w Gdyni są od niedawna, czyli Pavelsowi Steinborsowi, Adrianowi Błądowi i temu, o przydatności którego będą rozsądzać niedługo nasi trenerzy, czyli Ivanowi Truboczkinowi.

 

Dziś Arkowcy trenowali ponad półtorej godziny, a już jutro czeka na nich podwójna dawka zajęć.

 

 

Skubi 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia