TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

22.05.2016

Trenerzy po meczu Arka-Chojniczanka.

Każdy z trenerów przyjął dzisiejszy remis z zadowoleniem. Arka zapewniła sobie mistrzostwo 1 ligi, a Chojniczanka zdobyła cenne "oczko" w walce o utrzymanie. 

 

Maciej Bartoszek (Chojniczanka):

 

-  Na początku chciałbym pogratulować wszystkim w Gdyni awansu do Ekstraklasy. Jeśli chodzi o mecz to podejrzewaliśmy, że nie będzie łatwy. Arka będzie chciała potwierdzić swoje miejsce w tej lidze. To było widać. Mecz był wyrównany, ciężko było wskazać stronę dominującą. Oba zespoły stworzyły kilka sytuacji bramkowych. Uważam, że remis jest wynikiem sprawiedliwym.

 

Grzegorz Niciński (Arka): 

 

- Zdobyliśmy punkt, który dał 1 miejsce w lidze i to nas cieszy. Nie był to łatwy mecz. Chojniczanka dobrze funkcjonuje i punktuje i to nie jest przypadek. Zagrali otwarty futbol, byli agresywni i nie mogliśmy sobie z tą ich agresją w grze poradzić. Również uważam, że ten remis jest wynikiem sprawiedliwym.

 

Była dziś fajna oprawa, dużo kibiców. Teraz mamy walkower za mecz w Ząbkach, potem gramy u siebie z Chrobrym – mam nadzieję, że wygramy. Trenujemy przez te dwa tygodnie, pracujemy na pełnych obrotach i dopiero potem udamy się na odpoczynek.

 

 notował: KK

 

 SPONSOR MECZU Z CHOJNICZANKĄ:

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/lukowicz_aae7a2990ea9a55b4831e6cb25bf7e82.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia